סופר-אמא!

זוכרים את סופרמן? הוא היה חזק ומהיר, אבל הכי מרשים (לפחות בעיני הילד שלי) – הייתה לו ראיית רנטגן. דבר לא הוסתר ממנו.  

ראיית רנטגן היא כלי רב עוצמה.  

כל אמא משתדלת להיות חזקה ומהירה ושואפת ‘להציל את העולם’, או לפחות להפוך אותו למקום טוב למשפחתה. אבל מה לגבי ראיית רנטגן? תארו לעצמכם שלנו, כאמהות, הייתה ראיית רנטגן. נהיה ‘סופר-אמהות’!  

הנה העניין.  

לאמהות יש ראיית רנטגן!  לא תמיד משתמשים בה. אולי כי הן לא מודעות לזה, או אולי מרוב תשישות, ייתכן שילוב של שתי הסיבות… תהיה הסיבה אשר תהיה, ראיית הרנטגן נמצאת, ומוכנה לשימוש.  

כיצד אמא יכולה ליישם את ראיית הרנטגן שלה? זה פשוט יותר ממה שאתם חושבים. האינטראקציה היומית עם ילדיכן תספק הזדמנות פז כמעט בכל רגע נתון.  

קחי כל התנהגות שמפריעה לך.  הביטי מעבר וראי ילדה מתוקה ומשתפת פעולה שמסתתרת מאחורי התנהגות מעצבנת. את יודעת שהיא מתוקה ומשתפת פעולה. איך את יודעת?  

1. היא הילדה שלך.  

2. ישנם מקרים או נסיבות אחרות בהם היא מתנהגת בצורה אחרת. 

לכן, מה שמרגיז אותך עכשיו הוא שטחי, זמני וניתן לשינוי. כל שעליך לעשות הוא להסתכל מעבר; זה יוציא אותך מ’מעגל הקסמים’ שההתנהגות שלה לוכדת אותך בו.  

ראיית הרנטגן של סופרמן אפשרה לו לבחור נתיב פעולה שהוציא אותו ממצבים מסובכים. ראיית הרנטגן שלך תעזור לך להחליט איך להגיב/להימנע מתגובה להתנהגות,  כי עכשיו את יודעת מה יש מעבר למה שרואים על פני השטח. זה משחרר, מעצים, וראוי לסופר אמא!!

תגובות ושאלות יתקבלו בברכה 0507710804 

להצטרף להרהורי הורות (קבוצה שקטה)- 

https://chat.whatsapp.com/BzOleAsmVPzJsAs027NJws